Wynajem Sprzętu

Ciągniki

Ciągniki

Ilmar dysponuje wysokiej klasy, nowoczesnymi ciągnikami, które wspierają wiele usług związanych np. z pracami drogowymi, ziemnymi, pracami rolnymi. Ciągniki wraz z przyczepami wykorzystywane są również do wywozu cięższych materiałów. Maszyny będące własnością przedsiębiorstwa Ilmar są sprawne i gotowe do pracy.

Koparki

Koparki

Wspieramy wszelkie działania związane z pracami drogowymi oraz ziemnymi. Nasze koparki wykorzystywane są podczas skomplikowanych prac związanych np. z kładzeniem, modernizacją naprawą instalacji przebiegających pod ziemią. Wykonujemy różnego rodzaju podkopy itd. Koparki wyposażane są w łyżki lub widły w zależności od specyfiki wykonywanej usługi. .

Przyczepa

Przyczepa U26a

Ilmar oferuje wynajem przyczep ostrzegawczych typu U 26 a. Wyposażone są one w zestaw znaków ostrzegawczych, w pełni spełniają wymogi prawne. Można ich używać podczas prac drogowych począwszy od autostrad, aż po drogi lokalne. Wymiary tablicy zamykającej to: 2200×3600 mm.

zageszczarki

Zagęszczarki

Przedsiębiorstwo Ilmar posiada w swoim parku maszyn nowoczesne zagęszczarki. Tego typu urządzenia o różnej mocy i wielkości doskonale sprawdzają się podczas robót ziemnych, gdy trzeba odpowiednio przygotować (utwardzić) podłoże pod daną inwestycję lub doprowadzić do ładu miejsce, w którym dokonano interwencji, np. po naprawie danej instalacji podziemnej itd.

 

Mamy dobry sprzęt - wynajem jest dla każdego

Zdajemy sobie sprawę, iż wiele przedsiębiorstw jak i osób prywatnych, nie potrzebuje na co dzień specjalistycznego sprzętu, a jest on jedynie potrzebny w wyjątkowych sytuacjach związanych z różnymi inwestycjami, przebudowami bądź też awariami. W tym miejscu wychodzimy na przeciw potrzebom naszych Klientów. Ilmar błyskawicznie dostarcza potrzebny sprzęt ciężki, który doskonale sprawdza się podczas konieczności przeprowadzenia mniej lub bardziej skomplikowanych robót ziemnych, podczas załadunków i wywozów różnego rodzaju materiałów. Ilmar posada rozbudowany park maszyn, w którym znajdują sie nowoczesne ciągniki, zagęszczarki, przyczepy ostrzegawcze jak również koparki.

Praca na tego typu sprzęcie wymaga odpowiedniego doświadczenia, praktyki, wiedzy i umiejętności. Dlatego też wraz ze sprzętem wysyłamy do naszych Klientów wykwalifikowanych operatorów maszyn, którzy wykonywali juz szereg bardzo skomplikowanych prac ziemnych i nie tylko.

Wynajmem sprzętu z parku maszyn Ilmar odbywa sie na bardzo jasnych, uczciwych zasadach oraz warunkach.

Copyright © 2015. All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.